По-русски

Vērtīgi zināt

Vērtīgi zināt Gribu nodot savu veco ledusskapi, bet nezinu kur. Ko man darīt?

Saskaņā ar LR likumdošanu, televizori, monitori, ledusskapji tāpat kā vairākas citas EEI (elektriskās un elektroniskās iekārtas) ir bīstami atkritumi. Bīstamus atkritumus nepieciešams nodalīt no citiem atkritumu veidiem un nodot utilizācijai. Jūs varat piezvanīt uz „zaļo līniju” 800 00 515, vai atsūtīt e-pastu uz utilizacija@eleco.lv

Rīgā un atsevišķos virzienos Pierīgā ( Ogre, Jūrmala, Jelgava) mēs varam bezmaksas savākt nolietotu elektrotehniku no Jūs mājokļa vai biroja; citās pilsētās elektropreces var nodot pieņemšanas punktos

Esmu pusmūža sieviete, dzīvoju Bolderājā, daudzstāvu ēkas 5. stāvā. Vai jūs varat bez maksas aizvest manu ledusskapi paši to nogādājot lejā no 5. stāva ?

Protams. Jūs varat piezvanīt uz eleco „zaļo līniju” 800 00 515, vai atsūtīt e-pastu uz utilizacija@eleco.lv

Kur atrodas jūsu atkritumu un metāllūžņu pieņemšanas punkti?

Tie atrodas visos Latvijas reģionos un to sarakstu iespējams apskatīt sadaļā Kontakti.

Mūsu uzņēmums plāno uzsākt elektroiekārtu un dažādu akumulatoru un bateriju tirdzniecību, vai mums būs jāmaksā dabas resursu nodoklis (DRN) par Latvijā realizētajām precēm un kā to var aprēķināt?

To, vai Jūsu uzņēmums atbilst elektroiekārtu un akumulatoru “ražotāja” definīcijai un vai Jūs esat DRN maksātājs, kā arī optimālāko risinājumu nodokļa atbrīvojuma iegūšanai Jums palīdzēs noskaidrot

Eco Point, SIA (videi kaitīgu preču atkritumu apsaimniekotājs). Zvaniet uz tālruņiem 67320681, un Jums tiks sniegta kompetenta atbilde.

Mūsu uzņēmumā ir daudz vecu datoru, monitoru un citas biroja tehnikas. Mēs esam ieinteresēti sadarbībā ar kompāniju Eleco un vēlamies jūs lūgt izvest visu veco tehniku no mūsu biroja. Kā mums vislabāk veikt pakalpojuma pasūtīšanu? Kādus dokumentus jāsagatavo? Vai tiešām tas mums neko nemaksās?

Zvaniet uz eleco „zaļo līniju” 800 00 515 un mēs vienosimies par Jums ērtu atkritumu izvešanas laiku.

Dokumentu noformēšanai pastāv vairākas iespējas: preču pavadzīme–rēķins, akts par nederīgu elektrisko un elektronisko iekārtu pieņemšanu utilizācijai u.c. Varat izvēlēties jebkuru no iespējām.


Nododiet metāllūžņus! 800 00 515